łącza do internetu

Dzięki współpracy z różnymi operatorami telekomunikacyjnymi pomożemy w uruchomieniu łączy do internetu o parametrach, które będą optymalne dla Państwa działalności.

łącza światłowodowe – najczęściej wykorzystywana w ostatnich latach technologia pozwalająca na uruchomienie łączy o praktycznie dowolnej przepustowości
łącza radiowe – tam, gdzie nie ma światłowodów albo tam gdzie łącze ADSL jest zbyt wolne, z pomocą przychodzą łącza radiowe. Zarówno takie, które pracują na częstotliwościach koncesjonowanych, jak i pracujące w otwartych pasmach 2,4 GHz czy 5 GHz.
łącza ADSL – stosowane coraz rzadziej z uwagi na wypierającą je technikę światłowodową oraz fakt, że sieci światłowodowe są coraz gęstsze i sięgają już do małych miejscowości, a nawet wiosek. Niemniej są jeszcze miejsca, gdzie się je stosuje.
łącza GSM – często w małych biurach lub w miejscach, gdzie trudno w krótkim czasie uruchomić inne rozwiązanie uruchamiane są łącza oparte o technologie mobilne. Szybkości uzyskiwane w obecnie wykorzystywanej sieci LTE, a w niedługiej przyszłości również 5G pozwalają na całkiem przyzwoity komfort pracy

montaż radiolinii Warszawa
internet radiowy Katowice