safetica

Data Loss Prevention – zapobieganie utracie danych i uniemożliwieni pracownikom wynoszenie danych,
BYOD – bezpieczne dzielenie się danymi, nawet jeśli pracownicy korzystają w firmie z prywatnych komputerów w celach służbowych (BYOD). Dane zapisane w tzw. strefie chronionej nie przedostaną się na takie urządzenia.
Minimalizacja ryzyka ataku z wykorzystaniem socjotechniki – wykrywanie ataków hakerów oraz prób szantażu już na początkowym etapie, dzięki czemu można podjąć działania zapobiegające uszkodzeniu danych firmowych
Lepsza kontrola wykorzystanie drukarek, aplikacji oraz wszelkich aktywności online niezwiązanych z pracą.
Ochrona przed skutkami wysyłki danych do błędnego adresata – zabezpieczenie plików przed niepowołanym dostępem, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji, a także ostrzeganie kadry zarządzającej przed ryzykiem wycieku kluczowych dla firmy danych.
Skutki utraty laptopów i pamięci przenośnych ochrona w wypadku zagubienia komputera lub nośnika z danymi. Cały dysk lub wybrane pliki są szyfrowane, przez co pozostają bezużyteczne dla osób niepowołanych
Kontrola wydajności pracy pracowników – raportowanie podsumowujące wydajność pracy pracowników nawet bez korzystania z konsoli zarządzającej.